Posao

Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

POMOĆNI RADNIK / RADNIK (m/ž)

Sektor proizvodnje

- više izvršitelja -

Mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • ·          sudjelovanje u pripremi strojeva i repromaterijala za rad
  • ·          razvrstavanje, transport, pakiranje, vaganje
  • ·          posluživanje proizvodnih linija
  • ·          evidentiranje utroška sirovine, nadjeva, repromaterijala i tehnoloških parametara
  • ·          državanje higijene stroja, alata i radnih površina

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • KV, SSS
  • timski rad i komunikativnost
  • želja za učenjem i usavršavanjem

ŠTO VAM NUDIMO:

  • edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • timski rad u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju
  • dodatna usavršavanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 30.06.2019., na kontakte u nastavku:

-       Gavrilović d.o.o., Gavrilovićev trg 1, 44250 Petrinja (za sektor Upravljanja ljudskim potencijalima)

-       e-mail: hr@gavrilovic.hr

-       fax: 044/811-024

-       predati životopis na recepciju

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Svrha prikupljanja Vaših osobnih podataka putem životopisa isključivo je za selekcijski postupak i mogućnost zapošljavanja u GAVRILOVIĆ d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, OIB 83570236060.

Slanjem životopisa, dajete svoju suglasnost tvrtki GAVRILOVIĆ d.o.o. kao Voditelju obrade da Vaše osobne podatke obrađuje u gore navedenu svrhu. Podaci se čuvaju do završetka selekcijskog postupka i konačnog odabira kandidata, računajući od dana primitka Vašeg životopisa. Nakon toga se Vaši podaci brišu i/ili uništavaju. Svoju suglasnost možete opozvati u bilo koje vrijeme slanjem zahtjeva u elektroničkom obliku na e-mail adresu Voditelja obrade: zastita.podataka@gavrilovic.hr ili slanjem pisanog zahtjeva na adresu sjedišta Voditelja obrade.

Svoje otvorene molbe, koje ćemo uvrstiti u „Bazu životopisa", možete slati na hr@gavrilovic.hr