Posao

Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

BRAVAR,STROJOBRAVAR,STROJARSKI TEHNIČAR (m/ž)

Sektor održavanje, Odjel strojno održavanje

3 izvršitelja

Mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:

  • vrši redovno preventivno i korektivno održavanje strojeva (npr. podmazivanje strojeva, rastavljanje sastavljanje reduktora, zamjena ležajeva, brtvila, demontaža i montaže lančanika i lanaca, tj. sve što je vezano za mehaniku rada strojeva)
  • podešava stroj za rad i prati stroj u radu
  • evidentira sve nepravilnosti u radu strojeva
  • svim uočenim nedostacima, nepravilnostima, kvarovima, i sl. obavještava voditelja smjene, poslovođu ili voditelja odjela
  • obavlja remonte strojeva
  • brusi noževe kutera i KS mlina, zamjenjuje ih i rastavlja
  • održava ručne viličare

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • SSS – strojobravar, strojarski tehničar, tehničko i industrijsko usmjerenje
  • znanje rada na računalu (MS Office)
  • rad u smjenama
  • timski rad
  • želja za učenjem i usavršavanjem

ŠTO VAM NUDIMO:

  • mentora pri uvođenju u posao
  • timski rad u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju
  • dodatna usavršavanja prema zahtjevima radnog mjestaedukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 31.12.2019., na kontakt u nastavku:

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Svrha prikupljanja Vaših osobnih podataka putem životopisa isključivo je za selekcijski postupak i mogućnost zapošljavanja u GAVRILOVIĆ d.o.o., Petrinja, Gavrilovićev trg 1, OIB 83570236060.

Slanjem životopisa, dajete svoju suglasnost tvrtki GAVRILOVIĆ d.o.o. kao Voditelju obrade da Vaše osobne podatke obrađuje u gore navedenu svrhu. Podaci se čuvaju do završetka selekcijskog postupka i konačnog odabira kandidata, računajući od dana primitka Vašeg životopisa. Nakon toga se Vaši podaci brišu i/ili uništavaju. Svoju suglasnost možete opozvati u bilo koje vrijeme slanjem zahtjeva u elektroničkom obliku na e-mail adresu Voditelja obrade: zastita.podataka@gavrilovic.hr ili slanjem pisanog zahtjeva na adresu sjedišta Voditelja obrade.

Svoje otvorene molbe, koje ćemo uvrstiti u „Bazu životopisa", možete slati na hr@gavrilovic.hr